Foto Tom en Edu 1

Tom Okker verlengt ambassadeurschap OldStars tennis en padel tijdens Nationale Beweegweek

Tennislegende Tom Okker heeft zijn contract als ambassadeur van OldStars Tennis én Padel verlengd. De verlenging valt samen met de Nationale Beweegweek, een initiatief van het Nationaal Ouderenfonds om het belang van bewegen op latere leeftijd onder de aandacht te brengen.

OldStars tennis en padel is een initiatief van de KNLTB en het Nationaal Ouderenfonds dat sport toegankelijk maakt voor mensen van 65 jaar en ouder. Met aangepaste spelvormen in tennis en padel ligt de nadruk niet op competitie, maar op ontmoeten, meedoen en sociaal actief blijven. Deelnemers geven aan zich fitter te voelen en ervaren opnieuw de voordelen van het verenigingsleven. Als gezicht van OldStars roept Okker senioren op om in beweging te blijven: “Ik weet als geen ander hoe belangrijk het is om te blijven bewegen, juist op latere leeftijd. Het bevordert niet alleen je fysieke gezondheid, maar ook je sociale en mentale welzijn.”

Nationale Beweegweek

Van 19 t/m 23 mei organiseert het Nationaal Ouderenfonds de vierde editie van de Nationale Beweegweek. Met een recordaantal van ruim 500 activiteiten komen naar verwachting meer dan 10.000 ouderen in beweging. Het landelijke hoogtepunt is het Nationale Beweegfestival op woensdag 21 mei op de KNVB Campus in Zeist, met clinics van sporthelden en inspirerende sprekers. Ook Tom Okker zal aanwezig zijn op het festival.

OldStars op jouw vereniging

Verenigingen die ook aan de slag willen met OldStars kunnen rekenen op ondersteuning vanuit het Ouderenfonds. Denk aan hulp bij het bereiken van de doelgroep, opleidingen voor begeleiders, PR-materialen en promotiemiddelen. Zo kan je als vereniging op een laagdrempelige manier starten met een waardevol sportaanbod voor ouderen.

Meer weten over OldStars of hoe jouw club kan starten? Kijk hier voor meer informatie of neem contact op via verenigingsondersteuning@knltb.nl.